KONST / Litografier / Färglitografi 15126438
nr 1512 6438
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 42x46 cm, yttermått inklusive ram: 63x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:45:29
100 kr
150 kr
200 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson